Pomysły na prezenty – nowe spojrzenie.

Paintball śląsk - paintball jura - imprezy integracyjne śląskPo raz kolejny te same skarpetki, czy krawat? A może bombonierka i butelka wina? Krem do twarzy i bluzeczka złapana w przelocie przez alejkę w supermarkecie? Można i tak załatwić męczącą sprawę prezentu na kolejną uroczystość.

Co raz to częściej jednak, Polacy wybierają nie prezenty rzeczowe, ale wspólne przeżycie przygody.

Alternatywą dla skarpetek i bluzeczek, stają się bądź to tzw. sporty ekstremalne, bilety do teatru, czy kina, bądź wypady do luksusowego SPA za miastem. Łączy je jedno: chęć wspólnego przeżycia czasu, co – w obecnym zabieganiu – staje się wartością, o którą warto zawalczyć.

– Zmienia się punkt patrzenia na uroczystości rodzinne. – twierdzi Paweł, instruktor w firmie organizującej rozgrywki paintballowe (http://www.paintball-slask.com.pl). W ubiegłym roku, zorganizowaliśmy m.in. trudną do zliczenia ilość „osiemnastek”, czy „trzydziestek”, ale również kilka „pięćdziesiątek” – w tym dwie dla pań… Paintball staje się powoli metodą integracji nie tylko korporacyjnej, ale również rodzinnej.

Podobnie wypowiadają się przedstawiciele jednego z trzygwiazdkowych hoteli na Jurze krakowsko-częstochowskiej.

– Często przyjmujemy gości, dla których pobyt u nas jest zupełną niespodzianką i zaskoczeniem. Czekają na nich już wcześniej wybrane zabiegi, oraz romantyczny weekend we dwoje.

Jak przyznają, ta forma obdarowywania, najczęściej dotyczy par, rzadziej większych grup.

– Zdarzyło się nam jednak kilkakrotnie w minionym sezonie, obsługiwanie rodzin, które przyjechały do nas nie na typowy urlop, ale właśnie jako forma prezentu. Sprawdza się to doskonale.

Dyskutowanie o wyższości prezentów rzeczowych, nad wspólnym przeżywaniem przygody, czy czasu (bądź odwrotnie), to jak dyskutowanie o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocnymi. I jedna strona, i druga strona będzie miała niepodważalne argumenty „za” i „przeciw”. Może jednak nie trzeba stawiać sztywnej granicy? Może wystarczy raz na jakiś czas zaprosić rodzinę do lasu, a później ją przemalować kolorowymi kulkami? Satysfakcja murowana.Paintball śląsk, paintball katowiceArtykuł został opublikowany w:

1. Artelis

2. Doorg

No comments yet»

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: