Nowy sezon = nowy sprzęt, czyli paintball 2012 by trekking club!


Bycie liderem w branży zobowiązuje. Kierując się dobrem Klientów, wieloletnim doświadczeniem, oraz chęcią podnoszenia poprzeczki jakości w paintballu, właśnie dokonaliśmy paintballowej rewolucji na śląskim rynku paintballowym. Jako pierwsi wprowadziliśmy lufy typu Apex, które zmieniają podejście do tego sportu i podnoszą jego poziom z rekreacyjnego, do profesjonalnego. 

Apex to specjalna nakładka na lufę, która wyposażona jest miękką łopatkę podkręcającą kulkę. Dzięki temu, można trafiać osoby, które do tej pory były dla nas niedostępne: ukryte za rogami budynków, w wysoko osadzonych bunkrach (np. na wzgórzu na poligonie w Katowicach…), lub innych miejscach, do których dostęp był trudny, lub wręcz niemożliwy. Jest to świetna broń przeciwko „camperom”, którzy zasiadają w określonym miejscu i blokują całe skrzydła pola. Teraz, ich los jest przesądzony 😉

Lufa ta, umożliwia oczywiście również normalne strzelanie na wprost, a dzięki temu, że jest dłuższa od standardowej, strzały te są bardziej precyzyjne.

Zobaczcie jakie możliwości strzału dają te lufy! 

Obrazek

Przy okazji, kupiliśmy również nowe markery. Postawiliśmy na firmę Empire i model BT4, który charakteryzuje się bezawaryjnością, precyzją i solidnością wykonania. Dzięki temu zakupowi, możemy się już pochwalić bardzo szerokim wyborem markerów dostępnych w naszej ofercie – od tippmannów 98, przez Bravo One, po Omegę i BT4. W naszym arsenale każdy znajdzie coś dla siebie!

Oczywiście, nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wymienili również masek. Po każdym sezonie dokonujemy ich przeglądu i eliminujemy te, które choć odpowiadają wszelkim normom bezpieczeństwa, przestały nam się podobać 😉 

Zobaczcie nasze nowe markery i zamontowane do nich lufy!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Reklamy

No comments yet»

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: