Weekend na Śląsku i na Jurze – piknik, gra przygodowa i kilka paintballi.


Oj działo się w ten weekend… i to działo się bardzo.

Najpierw o paintballu: z ciekawszych rzeczy, to po pierwsze, mieliśmy po raz pierwszy w tym sezonie 40 osób na Fakro w Jaworznie. Poszło sporo farby i udało się fajnie pograć przez ładnych parę godzin. Po drugie, zrealizowaliśmy bardzo udaną imprezę firmową na terenie poligonu w parku w Chorzowie, która to impreza zakończyła naszą współpracę z tym obiektem. Liczymy gorąco, że zmienią się warunki współpracy i znowu będziemy mogli tam gościć. Na razie jednak, roszczenia finansowe są tu zbyt wysokie i zawieszamy współpracę z tym obiektem.

Kolejną ciekawą sprawą, jest impreza zrealizowana w Pławniowicach pod Gliwicami. Podobnie, jak w zeszłym roku, tak i w tym, Maxsurf.pl zlecił nam przygotowanie kilku stanowisk piknikowych (zorbing, skrzynki, stanowiska paintballowe, oraz niektóre stanowiska rekreacyjne). Ogólnie, w zabawie wzięło udział ok. 200 dzieci z jednej ze szkół naszego regionu.

No i hit tego tygodnia, czyli impreza firmowa na Jurze. Nasz nowy Klient, bardzo precyzyjnie określił jej cel, oraz preferowane środki do jego osiągnięcia. Jako formę ich realizacji, wybraliśmy przygodową grę terenową, w której połączyliśmy rajd rowerowy, elementy ćwiczeń poprawiających współpracę i komunikację w grupie, a także zadania mające na celu po prostu świetną zabawę.

Efekt przerósł nawet nasze oczekiwania, szczególnie w aspekcie zaangażowania Uczestników, oraz efektów ich pracy!

Dzięki temu, współpraca pomiędzy naszymi firmami będzie się rozwijała.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tych imprez.

No comments yet»

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: